Viesu Ziņas un Raksti

iWebz365.lv piedāvā iespēju publicēt viesa ierakstu vai rakstu. Tā ir lieliska iespēja veidot reputāciju vietējā līmenī ar mūsu uz Latviju orientētu tīmekļa domēnu. Šis pakalpojums ir bez maksas, taču ir jāievēro vairākas prasības.

Prasības:

  • raksta saturam ir jābūt 500 vārdu vai vairāk, un tam jābūt rakstītam informatīvā veidā
  • raksta autentiskumam jāiztur Copyscape (kopēti raksti, grieztie raksti NAV pieņemti)
  • raksta saturs NEDRĪKST būt saistīts ar azartspēlēm, pieaugušajiem paredzētu, farmaceitisku, naidu vai jebko citu, kas Latvijā tiek uzskatīts par nelikumīgu vai neētisku.
  • jebkuras ārējās saites rakstā tiks atzīmētas kā <<sponsorētas>> – ne vairāk kā 1 izejoša saite uz rakstnieka vietni
  • raksta saturam jābūt rakstītam vietējā domēna valodā — latviešu
  • mēs paturam tiesības veikt izmaiņas publicētajā rakstā, iekļaujot tajā attēlus vai atbilstošas ​​saites uz citiem rakstiem.

Mēs paturam tiesības atlasīt rakstus, kas tiek publicēti vietnē iWebz365.lv, un noņemt visus ierakstus, kas tiek uzskatīti par neatbilstošiem mūsu kvalitātei vai kādai no augstāk minētajām prasībām.

Citi SEO ieteikumi

Mēs zinām, ka daudzi cilvēki vēlas publicēt rakstus, lai iegūtu atpakaļsaites uz savu galveno vietni. Lai gan mēs pieņemam atpakaļsaišu iekļaušanu, tā tiks atzīmēta kā sponsorēta. Tas joprojām radīs zināmu SEO vērtību, jo tā joprojām ir saite, kas nāk no jauna domēna un palīdz izveidot saišu daudzveidību ar īpašnieku.

Vairāk SEO iespēju jums būtu:

Apmeklējiet vietni HowToSEO.Guide, lai iegūtu sarakstu ar lieliskām SEO iespējām, piemēram, atpakaļsaišu rīkiem, kas palīdzēs atrast viesu ziņu. iespējas un palielināt saišu daudzveidību, satura rīkus, lai ātri rakstītu autentiskus rakstus, un izpētes rīkus, kas paredzēti, lai uzlabotu jūsu SERP ar jauniem atslēgvārdiem.

Padomi viesu izlikšanai

Ja neesat pārliecināts, kā izmantot viesu emuāru rakstīšanas iespēju, jums būs jāzina sava niša un sevis reklamēšana. Lai gan sākumā tas var šķist biedējoši, patiesībā šis process ir diezgan vienkāršs. Ir daudz resursu, ko varat izmantot, lai atrastu mērķauditoriju un mērķētu savu vēstījumu. Vissvarīgākais veiksmes padoms ir saglabāt autentiskumu. Ja nevarat nodot savu ziņojumu autentiski, jums būs jāveic dažas izmaiņas.

Pirmais padoms ir neveidot viesu ziņas par sevi. Lai gan autora biogrāfijā varat pieminēt savu uzņēmumu, lielākā daļa jūsu ziņas nedrīkst būt par jūsu uzņēmumu. Ja neesat pārliecināts, kā rīkoties, varat izmantot tādus rīkus kā Digg un Oktopus, lai atrastu populārākos emuārus, kuros tiek pieņemti viesu ieraksti. Kad esat noteicis savai nišai piemērotāko emuāru, varat sākt rakstīt savu viesa ziņu. Kad esat sācis saņemt iesniegumus, noteikti izlasiet savas ziņas.

Kad esat izvēlējies pareizo emuāru savam viesu ierakstam, jums ir jānoskaidro, kāda ir šīs vietnes auditorija. Jūsu viesa ziņojumā ir jābūt tēmām, kas būs atbilstošas ​​viņu auditorijai. Izmantojot sociālo mediju platformas, piemēram, Digg un Oktopus, varat atrast populārākos emuāra ierakstus internetā. Kad esat ieguvis šo informāciju, varat sākt satura veidošanu. Atcerieties, ka jūsu viesa ziņas mērķis ir palīdzēt viņu auditorijai, nevis jūsu zīmolam.