Noņemiet URL Novirzīšanas Pakalpojumu

Kad izveidojat saiti uz citu vietni un lietotājs noklikšķina uz šīs saites, otras lapas administrators savā Analytics statistikā var redzēt, no kurienes lietotājs nāca, vai novirzītāja vietni/domēnu. Var būt gadījumi, kad nevēlaties, lai otra vietne zinātu, no kurienes nāk trafika.

Kāpēc slēpt novirzītāja vietni

Mēs neiedziļināsimies detaļās par iemesliem, kādēļ vēlamies slēpt novirzītāja vietni. Kad mēs izveidojām šo pakalpojumu, mūsu mērķis bija aizsargāt mūsu saistīto uzņēmumu lapas, saskaroties ar mūsu partneriem un konkurenci. Tādu nišu atrašana, kas var radīt potenciālos klientus saistītajā mārketingā, var aizņemt laiku, un šāda informācija ir jāaizsargā, lai izvairītos no tā, ka tā drīzumā atkārtojas un nekonkurē ar jums. Tāpēc novirzītāja vietnes noņemšana bija viens no ieviestajiem risinājumiem.

Tālāk sniegtais pakalpojums ir ātri un bez maksas lietojams!

Kā lietot

Paslēpšanas novirzītāja pakalpojuma izmantošana ir vienkārša, veicot tālāk norādītās darbības.

  1. nokopējiet šo saiti: “http://iwebz365.lv/hide/?http://www.mywebsite.com
  2. rediģējiet daļu http://www.mywebsite.com ar saiti uz vietni, uz kuru veidojat saiti, un nevēlaties, lai jūs tiktu rādīts kā novirzītājs (tā var būt vai nu domēna sākumlapa vai dziļā saite/saistītā saite; noteikti iekļaujiet arī http vai https)
  3. ielīmējiet tikko formatēto saiti emuāra ziņā savā vietnē vai citās vietnēs, un katru reizi, kad kāds noklikšķinās uz šīs saites, viņš/viņa tiks novirzīts uz vēlamo saiti, nepārsūtot atsauces vietnes informāciju.